Cast33 | Casting - Seslendirme - Production

Cast33 Casting-Seslendirme-Production, 1986 yılında ilk kez bünyesinde oyuncu olmak isteyen adaylarla ve profesyonel oyuncularla sektöre giren, casting -seslendirme- prodüksiyon alanlarında hizmet veren ajansımız; uyguladığı çalışma koşulları ve prensipleriyle de öncü olmuş, günümüze gelene dek de bu ''rol model'' kişiliğini sürdürerek, gelişen ve değişen koşullarda da, oyuncu/yapımcı ilişkilerinde, mali ve hukiki süreçlerinde takipçisi olarak, projelerde doğru oyuncu seçimine katkı sağlamıştır. 
Artan oyuncu profilinde, siz oyuncu adaylarından; iş akışına uygun çalışma, ilişkilerde kişilikli davranış, zamanlama da uyum beklediklerimizdendir. Karşılıklı güven, disiplin, pozitif düşünce ve hoşgörü vazgeçemediklerimizdendir.

Kast-Der (Kast Ajansları Derneği)

Cast ajanslarının daha iyi hizmet verebilmesi adına 2006 yılında, ajansımızın da kurucu üyesi olduğu ''kast ajansları derneği'' kurulmuş, sektörde uyum ve disiplinin etkin olması sağlanmış ve de oyuncuların hakları da koruma altına alınmıştır. Ajansımızda halen dernek çatısı altında aktif görevlerine devam etmektedir.